1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okrskové kolo v basketbalu děvčat 8. - 9. tříd

P3130002V úterý 13. 3. 2018 se v tělocvičně Pod Skalkou konalo okrskové kolo basketbalu děvčat. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů: domácí ZŠ Pod Skalkou, ZŠ 5. května, ZŠ Dolní Bečva, ZŠ Zubří a ZŠ Videčská. Naše družstvo prohrálo pouze s domácím týmem a 3 zápasy děvčata vyhrála. Zvítězila ZŠ Pod Skalkou, druhé místo obsadila naše děvčata a třetí skončilo družstvo ZŠ Zubří. Velkou pochvalu za bojovný výkon si zaslouží Klára Kunčická, Juliet Juráček, Andrea Procházková, Kateřina Fusková, Barbora Kolečková, Tereza Francková, Sára Pobořilová, Tereza Dratvová a Odeta Mořkovská. Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly