1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Přírodovědné soutěže

Nejlepších 6 v každé kategorii vytvořilo 3-členná družstva, která postoupila do okresního kola. 9. 4. jen těsně unikl postup do kraje družstvu ve složení Jakub Vaculín, Sára Fojtášková a Katka Brodová (4. místo) a družstvo ve složení Kristýna Hegarová, Natálie Holišová a Tereza Maliňáková skončilo sedmé. 10. 4. jsme byli ve starší kategorii  velmi úspěšní. V konkurenci 17 týmů naše družstvo ve složení Alice Hoferková, Natálie Hrušková a Magda Válková obsadilo 2. místo a družstvo 6. třídy - Zuzka Petřvalská, Markéta Sačková a Katka Pavlicová 4. místo se ztrátou pouhého 0,5 bodu na třetí místo,  a proto postupují do krajského kola také. Moc gratulujeme a děkujeme všem účástníkům soutěže za zájem o přírodu a vzornou reprezentaci školy.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

   

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly