1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Lehkoatletický čtyřboj mladšího žactva, 25.5.2018

V pátek 25. května 2018 se na ZŠ Pod Skalkou uskutečnil závod v lehkoatletickém čtyřboji mladšího žactva, který pořádalo Středisko volného času Rožnov p.R. Děti závodily v těchto disciplínách: sprint 50 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh 500m. Naši školu reprezentovalo 21 dětí s těmito výsledky:  V kategorii  1. a 2. tříd -  Sebastián Hajný – 1. místo, Natálie Drábková – 2. místo, v kategorii 3.a 4 .tř. -  Daniel Rára – 2. místo, Viktorka Hrušková – 3. místo, v kategorii 5. třídy - Alex Drábek – 3.místo , Adam Koláček – 2.místo, Kateřina Brodová – 3.místo. Celkem jsme posbírali 7 medailí, což je nádherné. Gratulujeme.  Ostatní děti, které nedosáhly na medailové pozice a patří jim také velká pochvala za reprezentaci školy jsou: Jakub Smrček, Matyáš Vik, Adam Holík, Adéla Fabiánová, Natálie Knapková,  Monika Kopecká, Marek Sommer, Sebastian Chalupa, Vojtěch Dorotík, Emilka Majerová, Eliška Mičolová, Luisa Camfrlová, Nela Lušovská, a Sára Fojtášková.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly