1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okrskové kolo v minifotbalu 6.-7. tříd

P5280017V pondělí 28. 5. 2018 naše škola pořádala okrskové kolo v minifotbalu. Tento turnaj se konal na hřišti FC Rožnov p. Radhoštěm za účasti 4 týmů. Vítězství získala ZŠ Pod Skalkou, 2.místo obsadila ZŠ 5.května, třetí skončila ZŠ Horní Bečva a na 4. místě ZŠ Videčská. Školu reprezentovali tito žáci: Dominik Dořičák, Adam Vohlídka, Maxmilián Kavan, Benjamin Jež, Richard Berka, Ivo Molitor z 7. B, Matěj Rebroš z 6. B a Daniel Skalík z 7. A.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly