Okrskové kolo atletické všestrannosti 1.stupeň ZŠ

V úterý 12. června se na hřišti u ZŠ v Zubří konalo okrskové kolo atletické všestrannosti dětí z 1. stupně ZŠ. Naši školu reprezentovaly 2 družstva. Družstvo chlapců ve složení : Matyáš Vik, Sebastián Hajný, Simon Baroš, Daniel Rára a Alex Drábek v konkurenci 5 družstev zvítězilo a družstvo děvčat ve složení:Natálka Knapková, Natálka Drábková, Eliška Mičolová, Viktorka Hruškova a Katka Brodová se umístilo na 2. místě. Obě družstva postoupila do okresního kola. Děti soutěžily v těchto disciplínách: sprint 50 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a vytrvalostní běh na 500 a 600 m. Všem dětem gratulujeme ke skvělým výsledkům, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme pěsti do okresního kola.

Podzimní bleší trh se koná

19. - 20. 10. 2018

------------------------------

Schválený rozpočet naší školy na rok 2018 je v sekci Úřední deska.

-----------------------