1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pobyt na myslivecké chatě v Krhové

IMG 20180612 1430541V úterý 12. června se naše třída 4. B zúčastnila výletu na mysliveckou chatu v Krhové. Od zastávky Hrachovec jsme šli pěšky asi 4 km. Cestou jsme potkali srnky, koně a další zvířata. Zastavili jsme se také u paní učitelky doma. Občerstvila nás dobrými nanuky. Po cestě jsme využili hodiny přírodovědy. Poznávali jsme různé traviny, porosty a byliny. Ani minutu jsme se nenudili. Když jsme přišli na chatu, odložili jsme batohy a běhali jsme po lese jako šílení. Paní učitelka si pro nás připravila spoustu soutěží a her, například hledání pokladu s řešením hádanky, stavění hobbitích domků z přírodního materiálu a stezku odvahy, Ariadninu nit. Měli jsme tam také spoustu jídla, na oběd výbornou pizzu a jako dezert výběr z mnoha dobrot, které pro nás upekly maminky. Někteří z nás prý v lese viděli příšeru, ale většina tomu nevěřila. Počasí nám pěkně vyšlo. Nakonec se nikomu nechtělo domů, ale zůstat jsme nemohli. Rodiče si pro nás přijeli a doma nás čekala pořádná hygiena.
                                                     Adéla Rončáková, Adéla Vašková a Vadym Reheyda

 

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly