1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Atletický čtyřboj mladších žáků a žákyň, 8.6.2018

V pondělí 8. 6. v atletickém areálu ve Valašském Meziříčí proběhlo okrskové kolo ve čtyřboji mladších žáků a žákyň. Žáci sportovali v běhu na 60 m, ve vytrvalostním běhu, v hodu kriketovým míčkem a dále mohli soutěžit buď ve skoku do dálky, nebo ve skoku vysokém. Do krajského kola postoupilo družstvo děvčat, které obsadilo krásné 2. místo. Také družstvo chlapců se v silné konkurenci neztratilo a obsadilo 3. místo. Školu reprezentovaly žákyně: Kateřina Zeithamelová, Tereza Dratvová, Natálie Kopecká, Adéla Hajdová a Sára Pobořilová z 7. B třídy. Družstvo chlapců závodilo ve složení: Maxmilián Kavan, Dominik Dořičák, Richard Berka ze 7. B, Patrik Pham z 7. A a Vojtěch Pavlica z 6. B třídy. Krajské kolo se uskuteční začátkem školního roku 2018 / 19.
Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

 

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly