1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Rožnovská olympiáda - 2. stupeň

Také i 2. stupeň se zúčastnil této sportovní akce. Bohužel družstvo 2. stupně nedosáhlo na medailové pozice. Chyběla nám závodní plavkyně Klára Barošová, někteří žáci byli zraněni a některým sportovcům se nedařilo tak, jak by sami chtěli. A tak na naši školu zbyla bramborová medaile o 7 bodů za ZŠ Hutisko – Solanec. Na 1. stupínek vystoupil pouze David Pácl, vyhrál svoji kategorii v plavání. V atletice byli úspěšní Dominik Dořičák ve skoku dalekém – 2. místo, 3. místo v téže disciplíně obsadil Maxmilián Kavan a Natálie Kopecká. Ve vrhu koulí na 3. místě skončila Klára Kunčická.

V odbíjené družstvo vybojovalo 3. místo: David Zeithamel, Tomáš Kubját, Tomáš Baroš, Štěpán Fárek, Andrea Procházková, Veronika Sklářová, Anna Kachtíková, Sára Pobořilová, Adéla Hajdová

V basketbalu družstvo děvčat získalo 2. místo: Klára Kunčická, Barbora Kolečková, Juliet Juráček, Kateřina Fusková, Zuzana Barabášová, Tereza Sommerová, Tereza Dratvová, Adriana Balejíková a Kristýna Holčáková

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme pěkné prázdniny.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly