1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Atletický čtyřboj, 20.9.2018

Ve čtvrtek 20. 9. 2018 proběhlo v atletickém areálu ve Valašském Meziříčí okrskové kolo v atletickém čtyřboji žáků 2. stupně ZŠ. Žáci závodili v běhu na 60 m, ve vytrvalostním běhu, v hodu kriketovým míčkem a ve vrhu koulí (starší žactvo). Dále mohli soutěžit ve skoku do dálky nebo ve skoku vysokém. Do krajského kola postoupilo družstvo mladších děvčat, které obsadilo krásné 2. místo. Družstva mladších chlapců a starších děvčat obsadila shodně 5. místo. Školu reprezentovaly tyto mladší  žákyně: Kateřina Zeithamelová, Tereza Dratvová, Tereza Sommerová, Adriana Balejíková a Kateřina Brodová. Družstvo mladších žáků  závodilo ve složení: Vojtěch Pavlica, Nicolas Zetek, Matyáš Matušík, Alex Drábek a Lukáš Dratva.  Družstvo starších děvčat soutěžilo ve složení: Aneta Chudějová, Tereza Francková, Aneta Hoffmannová, Barbora Kolečková a Sára Pobořilová.
Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů,  zejména družstvu mladších děvčat v kole krajském, které se koná ve Zlíně 1. 10. 2018.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

V úterý 16. dubna se od 15.oo konají třídní schůzky a konzultace o prospěchu a chování žáků.

 

 ------------------------ 

   

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly