1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

EVVO v září

dlouhe strane 15I v tomto školním roce probíhají na naši škole akce EVVO. 18. září vyrazili naši deváťáci na exkurzi do Muzea papíru ve Velkých Losinách a přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně. Zde si s průvodcem prohlédli vnitřní prostory a vyslechli důležité informace o  jednom ze 7 divů ČR . Pak vyjeli na horní jezero elektrárny. Počasí bylo nádherné, tak mohli kromě elektrárny obdivovat také panorama Jeseníků.

21. září absolvovali žáci 6. A výukový program v Muzeu Valašsko "Není houba jako houba". Prohlédli si také výstavu hub, kde se mohli seznámit i s méně známými druhy hub.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

V úterý 16. dubna se od 15.oo konají třídní schůzky a konzultace o prospěchu a chování žáků.

 

 ------------------------ 

   

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly