1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

krajské kolo v přespolním běhu družstev, 4.10.2018

DSC08013O další velmi pěkný úspěch se postarala děvčata v krajském kole přespolního běhu družstev. Tento závod pořádala dne 4. 10. 2018  ZŠ Trnava. Z naší školy si postup z okresního kola zajistila družstva mladších a starších žákyň. Družstvo starších děvčat běželo ve složení: Aneta Chudějová, Kateřina Zeithamelová, Adéla Boháčová, Tereza Dratvová, Barbora Kolečková a Tereza Francková. V závodě  bodovala tato děvčata: Aneta Chudějová – 8. místo, Kateřina Zeithamelová – 9. místo, Adéla Boháčová – 14. místo a Tereza Dratvová  - 16. místo. Za družstvo byla hodnocena 4 děvčata. Pořadí děvčat se sečetlo a družstvo získalo pěkné 4. místo v kraji. Mladší děvčata si vedla ještě lépe - celý závod vyhrála. Opět bodovala 4 lépe umístěná děvčata: Kateřina Brodová – 3. místo, Nela Lušovská – 4. místo, Sára Fojtášková – 6. místo a Kristýna Hegarová – 13. místo. Za družstvo dále běžely Tereza Sommerová a Lucie Tarackezy. Všem děvčatům , která se tohoto těžkého závodu zúčastnila, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.

Hledej

Nepřehlédněte

 

  

 

V úterý 20. 11. 2018 se konají třídní schůzky nebo konzultace v jednotlivých třídách.

 

-------------------------------

 

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly