1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Co vařily naše babičky

..Ve dnech 16. - 18.. 10. 2018 se naši osmáci vypravili do Valašského muzea v přírodě, kde na ně čekal program Co vařily naše babičky. Žáci se dozvěděli, jak se stravovali jejich předkové ve valašských vesnicích a hlavně si také něco z jejich jídelníčku zkusili uvařit. Smažili bramborové placky se zelím, boží milosti a poslední skupinka upekla figurky z kynutého těsta, které dostávaly dříve děti na Mikuláše. Všem se program moc líbil a na vlastnoručně připravených jídlech si všichni pochutnali.

 

 

 

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

V úterý 16. dubna se od 15.oo konají třídní schůzky a konzultace o prospěchu a chování žáků.

 

 ------------------------ 

   

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly