1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Halloween v 5.B

Včerejší den jsme věnovali Halloweenu. V první vyučovací hodině Adélka Rončáková s Amálkou Liďákovou nakreslily pomocí šablon černé kočky, které jsme pak vystřihli. K nohám jsme nalepili trávu a oči vybarvili oranžově. Zezadu jsme přilepili špejli a vznikla krásná napichovací kočka. Ve druhé vyučovací hodině jsme dostali polystyrénové koule, které jsme rozpůlili, obarvili načerno, přidali jsme oči, nožičky a vznikl černý pavouk. Ve třetí vyučovací hodině jsme dostali obálky, do kterých jsme dali sladkosti, na přední stranu jsme nalepili halloweenský obrázek a na zadní stranu číslo. V hodině angličtiny jsme četli článek o Halloweenu, dozvěděli jsme se, proč se tento svátek slaví v anglicky mluvících zemích. V další hodině jsme z korbáčiku a tyčinek vytvořili pamlsek ve tvaru koštěte, přitom jsme si zopakovali učivo o zlomcích. Nakonec nám paní učitelka rozdala čísla, podle kterých jsme si vylosovali obálky se sladkostmi. Byl to moc hezký den.

                                                                                                                                                             Jiří Skalička, 5.B

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

------------------------------------------- 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly