1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Halloween v 5.B

Včerejší den jsme věnovali Halloweenu. V první vyučovací hodině Adélka Rončáková s Amálkou Liďákovou nakreslily pomocí šablon černé kočky, které jsme pak vystřihli. K nohám jsme nalepili trávu a oči vybarvili oranžově. Zezadu jsme přilepili špejli a vznikla krásná napichovací kočka. Ve druhé vyučovací hodině jsme dostali polystyrénové koule, které jsme rozpůlili, obarvili načerno, přidali jsme oči, nožičky a vznikl černý pavouk. Ve třetí vyučovací hodině jsme dostali obálky, do kterých jsme dali sladkosti, na přední stranu jsme nalepili halloweenský obrázek a na zadní stranu číslo. V hodině angličtiny jsme četli článek o Halloweenu, dozvěděli jsme se, proč se tento svátek slaví v anglicky mluvících zemích. V další hodině jsme z korbáčiku a tyčinek vytvořili pamlsek ve tvaru koštěte, přitom jsme si zopakovali učivo o zlomcích. Nakonec nám paní učitelka rozdala čísla, podle kterých jsme si vylosovali obálky se sladkostmi. Byl to moc hezký den.

                                                                                                                                                             Jiří Skalička, 5.B

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly