Halloween party 2018

DSCN6674Ve čtvrtek 1. 11. v podvečer se uskutečnila v prostorách školy Halloween party. Pro nás šesťáky ji připravili žáci devátých tříd.
Byli jsme oblečeni ve strašidelných maskách a s baterkami chodili po různých stanovištích a plnili strašidelné úkoly. Největší hrůzy jsme zažili v tmavých zákoutích školních šaten.
Po splnění všech úkolů se všichni sešli, aby byli odměněni sladkým muffinem a diplomem.
Party se nám moc líbila a nejvíce se těšíme, až  my budeme deváťáky a budeme strašit malé šesťáky.
                                                                                                                    žáci 6.A a 6.B

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019