Okresní kolo florbalu starších žáků, 27.11.2018

DSC08372V úterý 27. 11. 2018 se ve Vsetíně v hale na Lapači konalo okresní kolo ve florbalu žáků 8.-9. tříd. Naši florbalisté se do okresu  probojovali prvenstvím z okrskového kola, které se konalo na Dolní Bečvě. Ve Vsetíně bojovalo 6 nejlepších týmů, hrálo se systémem každý s každým. Vítězství získala bez porážky ZŠ Šafaříkova z Valašského Meziříčí. Naši florbalisté prohráli jeden zápas právě s vítěznou školou. Porazili tyto týmy: ZŠ Dolní Bečva, ZŠ Lešná, ZŠ Nový Hrozenkov a v souboji o 2.-3. místo remizovali se ZŠ Rokytnice (Vsetín). Skóre měli naši florbalisté horší a tak obsadili pěkné 3. místo.
Pochvalu si zaslouží: Dan Matuška, Jan Stáňa, Martin Sklář, Radek Miklas, Benjamin Jež, Richard Berka, Max Kavan, Michael Gabko a Adam Vohlídka. Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy!