Vědecký festival

Dne 4. 12. se žáci 9. ročníku zúčastnili Vědeckého festivalu v ISŠ COP ve Valašském Meziříčí. Viděli a vyzkoušeli si zajímavé věci z oborů chemie, gastronomie, elektro a strojírenství. Zajímal je také názor současných studentů, zda se jim daný obor líbí a co si o něm myslí.
Exkurze začínala v aule školy představením různých vědeckých pokusů. Pokračovala procházením tříd, laboratoří, dílen a ostatních prostor školy.
Za zdařilé provedení pokusů děti obdržely pěkné dárky a získaly cenné zkušenosti.
Po zajímavé prohlídce si hoši zahráli i fotbálek a navštívili místní bufet.

Žáci 9. ročníku