1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Krajské kolo ve florbalu mladších žáků

DSC08459V úterý 11. 12. 2018 proběhlo v Uherském Brodě krajské kolo ve florbalu mladších žáků. Do krajského kola se naši florbalisté probojovali vítězstvím v okresním turnaji, který se konal 3. 12. 2018 ve Vsetíně na Lapači. V Uherském Brodě bojovala 4 nejlepší družstva Zlínského kraje: Kroměříž, Zlín, Nivnice a naše škola. Týmy sehrály zápasy mezi sebou a přes velkou snahu i bojovnost našich florbalistů jsme žádné utkání nevyhráli. Ale i 4. místo v kraji je pěkný výsledek. Pochvalu za reprezentaci školy si zaslouží: Alex Drábek, Adam Koláček, David Miklas, Bedřich Radil, Marek Moll, Jan Kunčický, Robin Matějka, Matěj Morávek, Miroslav Žárský, Oto Dressler, Michael Gabko. O postup se také zasloužil Matěj Rebroš, který bohužel před turnajem onemocněl.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly