Adventní setkání

Advent je časem očekávání, setkávání se, vánočních písniček i pohádek. To vše mohli zažít návštěvníci vánočního jarmarku na náměstí, kde ve středu 12. prosince vystoupili žáci ZŠ Videčská. Na úvod nám páťáci zahráli pohádku Tři bratři, kterou doprovodili milými písničkami, a poté vystoupil sbor žáků 6. a 7. tříd s písní Vánoční čas. Diváků bylo opravdu požehnaně. Na své děti se přišli podívat nejen rodiče a prarodiče, ale také učitelé a spolužáci. Vystoupení zaujalo i ostatní návštěvníky jarmarku. Za příjemně strávené adventní odpoledne děkujeme našim zpěvákům a hercům a také paním učitelkám Jarmile Krůpové a Daně Mikulenkové, které celý program s dětmi připravily.

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde