Závod ve šplhu o tyči, 20.2.2019

Ve středu 20. února 2019 pořádalo Středisko volného času Rožnov p. R. tradiční závod ve šplhu o tyči, který se konal na ZŠ 5. května Rožnov p.R. Naši školu reprezentovalo 15 dětí s těmito výsledky: 1. třídy: Emílie Kunčická- 2. místo, Dominik Bártek - 3. místo,   2. třídy :  Adéla Fabianová - 1.místo, Adam Šebesta – 2. místo, 3. třídy: Vanesa Jančová –  3. místo, Branko Dravecký – 3. místo, 4. třídy: Emílie Majerová – 3.místo, 5. třídy :  Vadym Reheyda – 1.místo, Daniel Rára,  6. třídy: Lucie Tarackezy – 1. místo,  Alex Drábek – 1.místo,  7. třídy: Kristýna Holčáková – 3.  místo,  8.třídy: Tereza Dratvová – 1.místo, 9. třídy: Jan Hoffmann – 1. místo / čas 2,51 s/, Aneta Hoffmannová – 1. místo / čas 2,93 s/. Všem dětem děkujeme za výborné sportovní výkony a za skvělou reprezentaci naší školy.