1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okresní kolo v basketbalu děvčat 8. - 9. tříd

basket okresOkresní kolo v basketbalu děvčat pořádala ZŠ Křižná – Valašské Meziříčí v pondělí 18. 3. 2019. Turnaje se zúčastnila družstva ZŠ Pod Skalkou, ZŠ Křižná, ZŠ Rokytnice – Vsetín a ZŠ Videčská. Naše děvčata předvedla bojovný výkon, ale bohužel na basketbalové školy to nestačilo. Družstvo porazilo alespoň školu ze Vsetína. Vítězství vybojovala ZŠ Pod Skalkou, druhé místo obsadila ZŠ Křižná a naše děvčata skončila na pěkném 3. místě. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží: Barbora Kolečková, Tereza Francková, Anna Firbachová, Tereza Firbachová, Kateřina Opálková, Sára Pobořilová, Tereza Dratvová, Kristýna Holčáková a Odeta Mořkovská. Družstvu citelně chyběla opora Tereza Sommerová.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly