Okresní kolo v basketbalu děvčat 8. - 9. tříd

basket okresOkresní kolo v basketbalu děvčat pořádala ZŠ Křižná – Valašské Meziříčí v pondělí 18. 3. 2019. Turnaje se zúčastnila družstva ZŠ Pod Skalkou, ZŠ Křižná, ZŠ Rokytnice – Vsetín a ZŠ Videčská. Naše děvčata předvedla bojovný výkon, ale bohužel na basketbalové školy to nestačilo. Družstvo porazilo alespoň školu ze Vsetína. Vítězství vybojovala ZŠ Pod Skalkou, druhé místo obsadila ZŠ Křižná a naše děvčata skončila na pěkném 3. místě. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží: Barbora Kolečková, Tereza Francková, Anna Firbachová, Tereza Firbachová, Kateřina Opálková, Sára Pobořilová, Tereza Dratvová, Kristýna Holčáková a Odeta Mořkovská. Družstvu citelně chyběla opora Tereza Sommerová.

V úterý 16. dubna se od 15.oo konají třídní schůzky a konzultace o prospěchu a chování žáků.

------------------------