1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Školní družina v muzeu

IMG 20190312 132119Školní družina, II. oddělení, navštívila výstavu s programem ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p.R. Na výstavě Hračky nejmilejší aneb jak jsme si hráli  bylo k vidění na 700 starodávných hraček. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací z historie dětských hraček a her. Následoval program v Živém domě, kde si děti vyrobily starodávnou hračku z textilu, nazývanou "Baba". Na závěr jsme se přesunuli do velké herny, kde si děti vyzkoušely všelijaké starobylé hry a hračky. Cestou zpět jsme v parku nechali "Baby" proletět . Krásně jsme si to užili a moc děkujeme VMP za krásné programy, které pro děti pořádá.

Marcela Šimečková, vychovatelka

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly