Školní družina v muzeu

IMG 20190312 132119Školní družina, II. oddělení, navštívila výstavu s programem ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p.R. Na výstavě Hračky nejmilejší aneb jak jsme si hráli  bylo k vidění na 700 starodávných hraček. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací z historie dětských hraček a her. Následoval program v Živém domě, kde si děti vyrobily starodávnou hračku z textilu, nazývanou "Baba". Na závěr jsme se přesunuli do velké herny, kde si děti vyzkoušely všelijaké starobylé hry a hračky. Cestou zpět jsme v parku nechali "Baby" proletět . Krásně jsme si to užili a moc děkujeme VMP za krásné programy, které pro děti pořádá.

Marcela Šimečková, vychovatelka

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019