1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okrsková kola ve volejbalu 8 .-9. tříd

Volejbal  divky 22.3.2019Ve středu 20. 3. 2019 a v pátek 22. 3. 2019 pořádala ZŠ Horní Bečva okrskové kolo ve volejbalu. Tým chlapců ve složení Maxmilián Kavan, Benjamin Jež, Richard Berka, Radek Miklas, Daniel Matuška, Šimon Frydrych, Šimon Holiš a Martin Sklář obsadil 5. místo. Turnaje se zúčastnilo 5 družstev. Vítězství vybojovala ZŠ Horní Bečva.
V pátek 22. 3. 2019 sehrála svůj turnaj děvčata, za účasti 8 týmů – ZŠ Horní Bečva, ZŠ Dolní Bečva, Gymnázium, ZŠ Zubří, ZŠ Vidče, ZŠ Hutisko, ZŠ 5. května a ZŠ Videčská. Naše družstvo postoupilo do semifinále vítězstvím ve skupině. V souboji o finále děvčata zdolala ZŠ Zubří 2 : 0 a ve finálovém souboji porazila ZŠ Vidče také 2 : 0. Družstvo postoupilo do okresního kola. Pochvalu za pěkný výkon si zaslouží děvčata: Denisa Vokurková, Anna Kachtíková, Barbora Kolečková, Adéla Hajdová, Sára Pobořilová, Amálie Camfrlová, Malvína Martináková, Tereza Firbachová, Anna Firbachová a Odeta Mořkovská.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly