1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Dějepisná olympiáda - finále

FILIP MALÉŘ z 9. A zopakoval úspěch Katky Hoferkové z roku 2013. Probojoval se do CELOSTÁTNÍHO KOLA DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY, která se koná 20.-24. května v Olomouci. Filipa čeká nejen spousta učení, ale i vypracování práce na téma: Staré stezky a cesty mého regionu. Budeme mu držet palce, ať mu jde práce od ruky a přejeme mu, ať se mu ve čtyřdenním finále daří a hlavně, ať si svůj obrovský úspěch co nejvíce užije. Filipovi moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

------------------------------------------- 

 

Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 25. - 28. 6. 2019

více zde

 

 

------------------------------------------- 

 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly