1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Lehkoatletický čtyřboj mladšího žactva 2019

V úterý 21. 5. 2019 pořádalo Středisko volného času Rožnov p. R. Lehkoatletický čtyřboj mladšího žactva, který se konal na Atletickém hřišti Dany Zátopkové při ZŠ Pod Skalkou. Děti závodily ve čtyřech disciplínách: sprint 50 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh 500m. Naši školu reprezentovalo 20 dětí s těmito výsledky: Kategorie 2. a 3. třídy - chlapci  vyhrál Matyáš Vik. V kategorii děvčata 3. a 4. třídy se Eliška Mičolová umístila na 2. místě a Natálka Drábková na 3. místě. Luisa Camfrlová v kategorii děvčata 5. třída obsadila 3. místo. Velká gratulace. Všem dětem, které vzorně reprezentovaly školu, patří velká pochvala a poděkování, jsou to: Michal Zetek, Michal Šimek, Miroslav Plešek, Marek Sušeň, Tomáš Koláček, Valentýna Osmančíková, Adam Holík, Sebastián Hajný, Tadeáš Mikunda, Sebastian Chalupa, Daniel Rára, Vojtěch Dorotík, Tomáš Mičkal, Vadym Reheyda a Catherine Eva Polášková

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 najdete zde

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

   

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly