1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okresní kolo – Mc Donald´ s Cup

DSC09112V pondělí 13. 5. 2019 ve Valašském Meziříčí proběhlo okresní kolo Mac Donald´ s Cupu / 4. – 5. třída /.  Soutěže se zúčastnilo 10 družstev. Družstva byla rozdělena do 2 skupin. Naši fotbalisté sehráli zápasy se ZŠ Valašská Bystřice, ZŠ Vyhlídka, ZŠ Nový Hrozenkov a ZŠ Trávníky – Vsetín. Družstvo postoupilo ze skupiny A z druhého místa a hrálo proti vítěznému družstvu ze skupiny B. Tento zápas se mladým fotbalistům velmi povedl a porazili ZŠ Luh Vsetín  4 : 0. Finálový zápas proti ZŠ Křižná  Valašské Meziříčí skončil nerozhodně a na penalty byl úspěšnější soupeř. Velkou pochvalu za pěkný výkon si zaslouží tito žáci: Daniel Rára, Josef Richter, Marek Sigmund, Denis Orság, Ondřej Nohýl, Adam Kopecký, Martin Skalík, Vojtěch Dorotík, Vadym Reheyda a nejlepší hráč a střelec Simon Baroš.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 najdete zde

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

   

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly