1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pohár rozhlasu v atletice, 17.5.2019

DSC09117V pátek 17. 5. 2019 proběhlo ve Valašském Meziříčí okresní  kolo Poháru rozhlasu, do kterého se probojovala 2 družstva děvčat. Družstvo starších žákyň v silné konkurenci  nejlepších škol okresu Vsetín obsadilo pěkné 5. místo. Pochvalu za snahu a bojovnost si zaslouží: Tereza Francková, Aneta Chudějová, Aneta Hoffmannová, Barbora Kolečková, Aneta Koláčková, Sára Pobořilová a Adéla Boháčová. Nejlepšího výkonu dosáhla Aneta Chudějová, která skončila v běhu na 800 m na 2. místě v čase 2: 37, 63.  Mladší děvčata vybojovala 2. místo, těsně za vítěznou školou ZŠ Vyhlídka. Nejlépe se dařilo Kateřině Zeithamelové, která zvítězila v běhu na 600 m v čase 1: 51, 07 a ve skoku dalekém obsadila 2. místo výkonem 4, 42 m. Družstvo děvčat soutěžilo ve složení: Tereza Dratvová, Odeta Mořkovská, Malvína Martináková, Tereza Sommerová, Kristýna Holčáková, Kateřina Brodová, Sára Fojtášková, Kristýna Hegarová a Tereza Zezhulčíková, děvčata postoupila do krajského kola, které se uskuteční ve čtvrtek 23. 5. 2019 v Uherském Hradišti.

Hledej

Nepřehlédněte

 

ODKAZ NA BAKALÁŘE - PŘES TENTO ODKAZ SE DOSTANETE K WEBOVÉ APLIKACI A DOKUMENTŮM, O KTERÝCH JSME VÁS INFORMOVALI.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly