Školní fórum 2019

V úterý 21. května se na naší škole uskutečnilo školní fórum. Konalo se již druhým rokem a někteří z nás se tedy účastnili už podruhé. Na úvod jsme se dozvěděli, co se od minulého roku změnilo nebo vylepšilo a co má škola a město naopak ještě v plánu. Dále jsme diskutovali a hlasovali, jaké další věci bychom změnili. Ve škole se prosadilo například využití podkroví, nové nářadí do tělocvičen a lavičky před školou společně s přechodem pro chodce u 4M. Během týdne dostaneme, čtvrťáci - deváťáci, dotazník se všemi návrhy změn v naší škole a budeme moci sami rozhodnout, co by se nám líbilo. Ve městě se prosadily například motokáry, více akcí v Rožnově, nová kašna na náměstí nebo také oprava některých budov. Pan místostarosta Kučera společně s naší ředitelkou paní Cabákovou se sami vyjádřili ke všem našim nápadům a mohli jsme s nimi o všem otevřeně diskutovat. Letošní fórum se jistě vydařilo a všichni byli určitě spokojeni. Doufáme, že se některé naše nápady uskuteční.

Tereza Pavlíková, Kateřina Opálková – 9. A