Pohár rozhlasu v atletice – krajské kolo

P1010001Ve čtvrtek 23. 5. 2019 proběhlo v  Uherském Hradišti  krajské kolo Poháru rozhlasu. V silné konkurenci sportovních škol Zlínského kraje družstvo mladších žákyň obsadilo pěkné 6. místo. / 178 bodů od 3. místa /. Prvenství získala ZŠ Emila Zátopka Zlín, 2. místo obsadila ZŠ Uherské Hradiště a 3. místo vybojovala ZŠ Oskol Kroměříž.  Družstvo děvčat soutěžilo ve složení: Kateřina Zeithamelová, Tereza Dratvová, Odeta Mořkovská, Malvína Martináková, Tereza Sommerová, Kristýna Holčáková, Kateřina Brodová, Sára Fojtášková, Kristýna Hegarová a Tereza Zezhulčíková. Nejlepší výkon předvedla Kateřina Zeithamelová – 2. místo v běhu na 600 m, 5. místo ve skoku dalekém. Tereza Dratvová ve skoku do výšky obsadila 4. místo a Kateřina Brodová ve skoku do dálky skončila šestá. Všem jmenovaným děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.