1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pohár rozhlasu v atletice – krajské kolo

P1010001Ve čtvrtek 23. 5. 2019 proběhlo v  Uherském Hradišti  krajské kolo Poháru rozhlasu. V silné konkurenci sportovních škol Zlínského kraje družstvo mladších žákyň obsadilo pěkné 6. místo. / 178 bodů od 3. místa /. Prvenství získala ZŠ Emila Zátopka Zlín, 2. místo obsadila ZŠ Uherské Hradiště a 3. místo vybojovala ZŠ Oskol Kroměříž.  Družstvo děvčat soutěžilo ve složení: Kateřina Zeithamelová, Tereza Dratvová, Odeta Mořkovská, Malvína Martináková, Tereza Sommerová, Kristýna Holčáková, Kateřina Brodová, Sára Fojtášková, Kristýna Hegarová a Tereza Zezhulčíková. Nejlepší výkon předvedla Kateřina Zeithamelová – 2. místo v běhu na 600 m, 5. místo ve skoku dalekém. Tereza Dratvová ve skoku do výšky obsadila 4. místo a Kateřina Brodová ve skoku do dálky skončila šestá. Všem jmenovaným děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Vážení rodiče, vedení města Vás žádá o vyplnění dotazníku, který má vést ke zlepšování situace a stavu vzdělávání a výchovy žáků základních škol. Přístupové údaje najdete na Bakalářích nebo na lístcích, které jsme Vám poslali po dětech.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly