1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Čokoládová tretra

V pátek 7. června 2019  se konalo čtvrtfinále běžeckých závodů pro děti do 11 let – Čokoládová tretra. Na Atletickém stadionu TJ Lokomotiva Olomouc se sešlo 265 dětí, aby poměřily své síly v bězích na 100 m, 200 m a 300 m. Naši školu reprezentovalo 16 dětí s těmito výsledky: Ema Findrová v běhu na 100 m se umístila na 41. místě / 46 dívek /, na stejně dlouhé trati Miroslav Plešek vybojoval 17. místo, Jakub Mrlík 20. místo  a Jan Omelka 35.místo / 42 chlapců /. V běhu na 200 m se Natálka Drábková umístila na pěkném 15.místě, Natálka Zapletalová na 18. místě  a Verunka Pernická na 23. místě / 58 děvčat /. V chlapecké kategorii se Matyáš Vik umístil na 12. místě, Branko Dravecký na 15. místě a Adam Holík obsadil 22 .místo /  58 chlapců/.  V bězích na 300 metrů se Eliška Mičolová probojovala na 22. místo, Sofie Barošová byla 34. a Sofie Slováková 37. / 58 děvčat /. V chlapecké kategorii jsme měli obrovskou radost -  Simon Baroš vybojoval krásné 3. místo a my jsme netrpělivě vyčkávali na další čtvrtfinálové boje, zda postoupí do ostravského semifinále…. bohužel, pár setinek ho dělilo od dalšího postupu. V této kategorii také pěkné 15. místo obsadil Šimon Pavelka a Sebastián Hajný byl 30. Všem dětem děkuji za vzornou reprezentaci školy, za vzorné chování a těším se na další sportovní akce. Přeji všem sluníčkové prázdniny. Marie Deptová