1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Dějepisná olympiáda - ústřední kolo

Ve dnech 20.-24. května proběhlo v Olomouci celostátní kolo Dějepisné olympiády. Naše škola zde letos měla svého zástupce Filipa Maléře z 9. A, který sem postoupil z 2. místa v krajském kole. Celostátní kolo trvá celý týden a účastníci musí nejen prokázat hluboké znalosti z historie, ale také před komisí obhájit práci, kterou letos zpracovávali na téma: Cesty a stezky mého regionu. Filip si vybral téma lázeňských stezek v Rožnově. Svého úkolu se ujal svědomitě, navštívil archiv Valašského muzea v přírodě, nastudoval literaturu a podrobně zdokumentoval stezku na Karlův kopec. Práce, její obhajoba i závěrečný písemný test k ověření znalostí mu nakonec vynesli krásné 9. místo. Filipovi moc gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a držíme mu palce v dalších letech a to nejen při studiu. 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly