1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Běh za zdravím 2019


V kategorii starší žactvo 6.-7. třídy naše děvčata obsadila stupně vítězů. Nela Lušovská zvítězila, druhé místo patřilo Kateřině Brodové a třetí skončila Sára Fojtášková. Na 4. místě doběhla Kristýna Hegarová, Markéta Krupová byla pátá, šestá skončila Luisa Camfrlová a Lucie Tarackezy vybojovala osmé místo. V kategorii chlapců zvítězil suverénně Matyáš Matušík, který trať 1 800 m zaběhl v nejlepším čase celý závod – lépe než chlapci v kategorii 8.-9. tříd. Druhý skončil Josef Boháč, čtvrtý Adam Koláček. Pochvalu si také zaslouží i další závodníci: Lukáš Dratva, Marek Sigmund, Lukáš Vašíček a Alex Drábek. 
V kategorii nejstarší žactvo 8.-9. třídy zvítězila Kateřina Zeithamelová a ve stejné kategorii doběhl Patrik Pham na 10. místě.
Děkujeme všem za reprezentaci školy a těšíme se na další výborné sportovní výsledky.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly