1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Exkurze a výukový program ZOO Zlín

dsc09549Na podzim již tradičně absolvují žáci 7. ročníku exkurzi a výukový program v ZOO Zlín. V průběhu programu žákům lektor představí některou část ZOO, tentokrát to byla Afrika. Dozvěděli se informace o životě zvířat, jak ve volné přírodě, tak v ZOO. Děti byly seznámeny s posláním ZOO, jako místem, kde jsou v umělém odchovu zachraňovány ohrožené druhy zvířat. Počasí nám přálo, tak  jsme si užili i vlastní exkurzi po ostatních částech ZOO. Jako vždy byli nejpopulárnější rejnoci, které jsme mohli nakrmit a pohladit si je. 

Hledej

Nepřehlédněte

 

Pozvánka na Vánoční jarmark

 

zde

 

---------------------------------- 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly