Jaloveček

jaloveek 1017. a 18. října proběhla na vsetínském zámku přírodovědná soutěž Jaloveček, tentokrát na téma Dary přírody. 1. stupeň reprezentovalo družstvo ve složení Marek Sommer a Jan Moural z 5.A, Ondřej Válek ze 4. B a Stella Čermáková a Radim Sačko z 5.B.  Naši „Mloci“ obsadili krásné 3. místo ze 16 zúčastněných družstev.  Z druhého stupně prokazovaly své znalosti družstva 8. A ve složení Markéta Sačková, Tereza Sommerová, Amálie Burešová, Sofie Burešová a Kristýna Jurajdová a 9. ročník reprezentovaly Alice Hoferková, Nella Němcová, Natálie Hrušková a Beatrice Rocca. Deváťačky se také neztratily a obsadily výborné 4. místo ze 14 družstev. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Pozvánka na Vánoční jarmark

----------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.