1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Republikové finále v přespolním běhu družstev

Ve čtvrtek 17.10.2019 za účasti 14 krajů ČR proběhlo v Hradci Králové republikové finále v přespolním běhu družstev. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žákyň. Děvčata běžela ve složení:  Nela Lušovská, Kristýna Hegarová, Kateřina Brodová, Sára Fojtášková ze 7.B  a  Markéta Krupová a Luisa Camfrlová z 6.B. Družstvo obsadilo velmi pěkné 6. místo. Kapitánka Nela Lušovská převzala diplom z rukou olympioničky Květy Jeriové / Peckové / a také blahopřání od známého herce Jana Čenského. Všem děvčatům moc gratulujeme a přejeme další sportovní úspěchy.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly