1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vyjádření ke stávce

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás informovat o postoji pedagogů naší školy ke středeční stávce. Ztotožňujeme se s požadavky odborů, vadí nám neplnění vládních slibů i zkreslené informace v médiích o růstu platů ve školství. Jde nám však hlavně o koncepční změny, které by pomohly českému školství a umožnily mu tak plnit společenskou roli, která mu náleží. Po vzájemné dohodě se ke stávce formou uzavření školy nepřipojíme, škola zůstává v běžném provozu.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Vážení rodiče, vedení města Vás žádá o vyplnění dotazníku, který má vést ke zlepšování situace a stavu vzdělávání a výchovy žáků základních škol. Přístupové údaje najdete na Bakalářích nebo na lístcích, které jsme Vám poslali po dětech.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly