1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Turnaj v miniházené – 2. třídy

V pátek 1. listopadu  2019 se uskutečnil turnaj v miniházené určený dětem druhých tříd. Naši školu reprezentovala 2 družstva. Družstvo ,,Zelené kobylky''ve složení Ondřej Obrátil, Miroslav Plešek, Michal Zetek, Jiří Nohýl, Michal Šimek a Šimon Pisárek v konkurenci 8 družstev celý turnaj vyhrálo. Druhé družstvo ,,Modré kobylky'' ve složení Alžběta Surá, Jakub Válek, Jan Tiefenbach, Michael Kazík, Tadeáš Tvarůžek, Tamara Janošková a Emílie Kunčická vybojovalo  krásné 3. místo. Všem dětem děkujeme za výborné výsledky a vzornou reprezentaci školy.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 najdete zde

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

   

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly