Fotografická soutěž ke Dni stromů

amlie bureov2V souvislosti se Dnem stromů, kterým si 20. října připomínáme jejich obrovský význam, proběhlo na naší škole mnoho aktivit. V rámci Ekologických praktik si žáci 6. A prohlédli výstavu na stromech s názvem "Cena kakaa", osmáci se zapojili do akce "Podpoř správného broučka"  a zasadili 800 stromků. Téma stromů prolínalo mnoha předměty. Všichni žáci školy měli možnost zapojit se do výtvarné a fotografické soutěže. Celkem se zúčastnilo 38 dětí. Ve středu 6. listopadu mohli všichni hlasovat o nekrásnější fotografii. Výsledky byly následující: 1. stupeň: 1. místo - Dominik Kotrla, 2. místo Radim Sačko, 3. místo - Kateřina Konečná, 4. místo - Daniela Kabeláčová. 2. stupeň: 1. místo - Amálie Burešová, 2. místo - Adéla Rončáková, 3. místo - Matyas Vrečka, 4. místo - Markéta Krupová. Zvláštní ocenění získaly Kateřina Konečná a Viktorie Konečná za své krásné modely stromů.

Pozvánka na Vánoční jarmark

----------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.