1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Fotografická soutěž ke Dni stromů

amlie bureov2V souvislosti se Dnem stromů, kterým si 20. října připomínáme jejich obrovský význam, proběhlo na naší škole mnoho aktivit. V rámci Ekologických praktik si žáci 6. A prohlédli výstavu na stromech s názvem "Cena kakaa", osmáci se zapojili do akce "Podpoř správného broučka"  a zasadili 800 stromků. Téma stromů prolínalo mnoha předměty. Všichni žáci školy měli možnost zapojit se do výtvarné a fotografické soutěže. Celkem se zúčastnilo 38 dětí. Ve středu 6. listopadu mohli všichni hlasovat o nekrásnější fotografii. Výsledky byly následující: 1. stupeň: 1. místo - Dominik Kotrla, 2. místo Radim Sačko, 3. místo - Kateřina Konečná, 4. místo - Daniela Kabeláčová. 2. stupeň: 1. místo - Amálie Burešová, 2. místo - Adéla Rončáková, 3. místo - Matyas Vrečka, 4. místo - Markéta Krupová. Zvláštní ocenění získaly Kateřina Konečná a Viktorie Konečná za své krásné modely stromů.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Vážení rodiče, vedení města Vás žádá o vyplnění dotazníku, který má vést ke zlepšování situace a stavu vzdělávání a výchovy žáků základních škol. Přístupové údaje najdete na Bakalářích nebo na lístcích, které jsme Vám poslali po dětech.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly