1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Halloween 2019


Dne 31. 10. 2019 se u nás ve škole konal Halloween. Tuhle akci pořádaly 9. ročníky a učitelé pro šesté ročníky. Šesťáci se mohli těšit na strašidelná stanoviště. Žáci se rozdělili do skupinek a spolu se svým průvodcem obcházeli jednotlivá stanoviště, kde mohli poznávat strašidelná zvířata, ochutnávat koření nebo sledovat strašidelná videa. Na konci nás čekala strašidelná stezka v šatnách. Na závěr dostal každý diplom a muffin. Celá akce se všem šesťákům líbila a už teď se těšíme, až budeme pořádat v 9. třídě Halloween my.
Denis Orság, 6.B

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 najdete zde

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

   

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly