1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okresní kola ve florbalu mladších a starších žáků

DSC00008DSC00005  Ve dnech 20. 11. a 25. 11. 2019 se v tělocvičně ZŠ Dolní Bečva konala okrsková kola ve florbalu. Družstva mladších i starších žáků suverénně vyhrála celý turnaj a postoupila do okresního kola.
Okresní kola se konala ve sportovní hale Vsetín – Lapač. V úterý 26. 11. 2019 sehráli své zápasy mladší žáci. Turnaje se zúčastnilo 9 družstev. Naši florbalisté postoupili ze skupiny, v semifinále narazili na celkového vítěze a to ZŠ Vsetín – Rokytnice. Ve vyrovnaném souboji prohráli 3:1. V zápase o 3. místo zdolali v těžkém zápase ZŠ Křižnou 4 : 3 a obsadili velmi pěkné 3. místo. Pochvalu si zaslouží tito žáci: brankář David Miklas, Adam Koláček, Alex Drábek, Matyas  Vrečka, Josef Boháč, George Rose, Matyáš Matušík, Josef Richter, Daniel Rára   a Tomáš Růčka.
Ve čtvrtek 28. 11. 2019 se za účasti 7 družstev  konal turnaj starších chlapců. Naši florbalisté byli vylosováni do velmi silné skupiny a bohužel do závěrečných bojů nepostoupili. Družstvo porazilo ZŠ Karolinku a prohrálo s vítěznou školou ZŠ Šafaříkova a ZŠ Rokytnice Vsetín. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží: brankář Adam Vohlídka, Radek Mikas, Benjamin Jež, Richard Berka, Maxmilián Kavan, Michael Gabko, Jan Vojkůvka, Jan Kunčický, Oto Dressler, Matěj Rebroš, Marek Moll, Matěj Morávek.

 

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly