Vánoční plavecké závody 2019

V pondělí 9. prosince 2019 se konaly tradiční Vánoční plavecké závody, které pořádalo Středisko volného času Rožnov p.R. Naši školu reprezentovalo 15 dětí. Nejlépe se z dětí 1. stupně  vedlo ve své kategorii Matouši Solanskému, který se umístil na pěkném 3. místě. Alex Drábek ve své kategorii / žáci 6. a 7. tříd/ zvítězil, Richard Hajný obsadil 2. místo a David Miklas se umístil na 3. místě. V kategorii 8. – 9. třídy - David Pácl zvítězil a Adam Rohal´ vybojoval krásné 2. místo. Moc gratulujeme a ostatním dětem, které nedosáhly na medailové pozice děkujeme za vzornou reprezentaci školy.Jsou to : Tadeáš Tvarůžek, Anna Mouralová, Jakub Krejčí, Natálie Knapková, Lukáš Kalinec, Lukáš Patočka, Emílie Majerová, Radim Sačko a Daniel Kysučan.

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.