1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vánoční jarmark

Ve středu 11. prosince se konal na naší škole vánoční jarmark, který mohli navštívit nejen naši žáci a jejich rodiče, ale byl určen i pro širokou veřejnost. Na jarmarku bylo k mání vše, co patří k Vánocům, dětmi vyrobené vánoční dekorace, cukroví a jiné dobroty, které připravili rodiče. Hezkou vánoční atmosféru jsme se snažili vytvořit posezením u kávy nebo vánočního punče.  Děkujeme všem, kteří navštívili náš jarmark, a věříme, že jsme Vám tímto zpříjemnili adventní čas.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly