1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vánoce na zámku

Ve čtvrtek 12. prosince 2019 děti z 1. A  a  1.B  navštívily blízký zámek v Lešné u Valašského Meziříčí. Na zámku byl pro děti připraven bohatý program. V adventní dílničce si děti vyrobily čertíky ze sladkého těsta a  na vánočním stromečku jistě udělá radost dětmi vyrobená papírová ozdobička. O historii a současnosti adventního času si děti povídaly s paní lektorkou v zámecké třídě. Kouzelnou atmosféru Vánoc dokončila prohlídka zámku, který je vyzdoben tisíci ručně vyráběnými skleněnými baňkami. Děti  i paní učitelky si to moc užily. Přejeme všem Veselé Vánoce !!!

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly