1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vědecký festival 2019

IMG 20191204 103029     Dne 4. 12. 2019 se uskutečnil na Integrované škole ve Valašském Meziříčí Vědecký festival a den otevřených dveří. Akce byla přístupná jak jednotlivcům, tak i školám. Žákům z devátých tříd měla tato akce usnadnit výběr jejich budoucí střední školy.
     Hned po příchodu se žáci základních škol rozdělili do skupinek s průvodci. Následovala prohlídka budovy, která zahrnovala ukázku všech oborů dostupných na této škole. Jednou ze zastávek byla i aula, kde se prováděly pokusy s tekutým dusíkem, suchým ledem a dalšími zajímavými látkami.
     Na konci prohlídky na návštěvníky čekalo malé občerstvení a po návratu do přízemí měli všichni možnost navštívit stánky firem, s nimiž škola spolupracuje.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly