Vědecký festival 2019

IMG 20191204 103029     Dne 4. 12. 2019 se uskutečnil na Integrované škole ve Valašském Meziříčí Vědecký festival a den otevřených dveří. Akce byla přístupná jak jednotlivcům, tak i školám. Žákům z devátých tříd měla tato akce usnadnit výběr jejich budoucí střední školy.
     Hned po příchodu se žáci základních škol rozdělili do skupinek s průvodci. Následovala prohlídka budovy, která zahrnovala ukázku všech oborů dostupných na této škole. Jednou ze zastávek byla i aula, kde se prováděly pokusy s tekutým dusíkem, suchým ledem a dalšími zajímavými látkami.
     Na konci prohlídky na návštěvníky čekalo malé občerstvení a po návratu do přízemí měli všichni možnost navštívit stánky firem, s nimiž škola spolupracuje.

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.