1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Netopýr ve škole

netopyr 2netopyr 3b Dne 7.2.2020 měly děti ze 3.B vzácnou návštěvu.
Z Olomouce přijel pan Mgr. Evžen Tošenovský a velmi zajímavě vyprávěl o životě netopýrů. Přiblížil dětem svět těchto živočichů, ukázal obrázky různých druhů netopýrů, vysvětlil, jaká je stavba a funkce jejich těla, jaká úskalí na ně čekají při soužití s lidmi. K velké radosti všech zúčastněných přivezl nejen spoustu informací, ale i skutečného netopýra. Předvedl jeho krmení a pomocí echolokátoru i zvuky, které netopýrek vysílal.
Všichni si mohli pohladit sametovou srst a oba návštěvníky vyfotit. Zážitek z této přednášky byl obrovský a rozjasnil třeťákům celý den.
Děkujeme panu Mgr. Tošenovskému za krásnou přednášku, netopýrovi za trpělivost s dětmi, v neposlední řadě patří zvláštní dík též panu Michalu Šulganovi, tatínkovi jedné z našich žákyň, který celou akci navrhnul a velmi laskavě zorganizoval.

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Vážení rodiče, vedení města Vás žádá o vyplnění dotazníku, který má vést ke zlepšování situace a stavu vzdělávání a výchovy žáků základních škol. Přístupové údaje najdete na Bakalářích nebo na lístcích, které jsme Vám poslali po dětech.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly