1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Přehazovaná – kategorie II., 4. a 5. třídy ZŠ

Dne 29. ledna 2020 proběhlo okrskové kolo v přehazované určené pro žáky 4. a 5. tříd, které se uskutečnilo na ZŠ 5. května v Rožnově pod Radhoštěm. Naše družstvo si vybojovalo svým umístěním postup do okresního kola, které se uskutečnilo 7. února 2020 opět na ZŠ 5. května Rožnov pod Radhoštěm
Naše družstvo ve složení : Sára Zbořilová, Natálie Drábková, Honza Ngiem, Adam Holík, Adam Joch, Lukáš Kalinec, Lukáš Fojtášek, David Karlík  / žáci třídy 4.A / a Radim Jan Simsa, Radim Sačko, Daniel Marek a Adam Kopecký / žáci 5. B třídy / vybojovalo krásné 3. místo. Velká gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci školy a výborné umístění.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Vážení rodiče, vedení města Vás žádá o vyplnění dotazníku, který má vést ke zlepšování situace a stavu vzdělávání a výchovy žáků základních škol. Přístupové údaje najdete na Bakalářích nebo na lístcích, které jsme Vám poslali po dětech.

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly