O poklad strýca Juráša 2020

V pondělí 27. ledna 2020 proběhlo v městské knihovně vyhlášení výsledků literární soutěže O poklad strýca Juráša. Tématem a inspirací letošního ročníku byl Jan Ámos Komenský. Tentokrát bylo hodnoceno přes 100 prací. Naše škola opět zaujala přední místa v různých kategoriích: Štěpánka Jaroňová, 7. A – 2. místo (poezie), Natálie Kopecká, 9. B – 1. místo (próza), děvčata z 8. A Tereza Kovařčíková a Tereza Štusková – 3. místo, Amélie Burešová a Markéta Sačková – 2. místo, Tereza Sommerová a Sofie Burešová – 1. místo – v kategorii komiks.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme úspěch v okresním kole.

Vážení rodiče, vedení města Vás žádá o vyplnění dotazníku, který má vést ke zlepšování situace a stavu vzdělávání a výchovy žáků základních škol. Přístupové údaje najdete na Bakalářích nebo na lístcích, které jsme Vám poslali po dětech.

------------------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.