Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 20. 2. 2020 se v ZŠ Vyhlídka ve Valašském Meziříčí konalo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovaly vítězky školního kola. V kategorii žáků 6. a 7. tříd soutěžila Tereza Maliňáková ze 7.A a v kategorii žáků 8. a 9. tříd Natálie Hrušková z 9.A. Obě děvčata dosáhla hezkých výsledků. Terezka Maliňáková skončila na úžasném 2. místě z 25 soutěžících a Natálka na krásném 6. místě ze 30 soutěžících ve své kategorii. Oběma děvčatům gratulujeme k hezkému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

ODKAZ NA BAKALÁŘE - PŘES TENTO ODKAZ SE DOSTANETE K WEBOVÉ APLIKACI A DOKUMENTŮM, O KTERÝCH JSME VÁS INFORMOVALI.

------------------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci O škole

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.