Nadační fond

Nadační fond při základní škole Videčská má již dlouholetou tradici, i když pod tímto názvem působí až od roku 1999. Princip Nadačního fondu spočívá ve vzájemné spolupráci učitelů a rodičů žáků této základní školy. Podílejí se společně na organizování školních a mimoškolních aktivit žáků naší školy. V souladu se Směrnicemi a rozpočtem Nadačního fondu, jež schvaluje správní rada NF, je každoročně připravována řada akcí, a to jak pro žáky naší školy, tak pro širší rožnovskou veřejnost a okolí.

K nejoblíbenějším a zároveň nejnavštěvovanějším akcím bezesporu patří dětský maškarní bál, který i v letošním školním roce potěšil mnoho dětí z Rožnova a okolí. Rodiče mohou navštívit každoroční reprezentační ples školy, konaný pravidelně v období plesové sezóny.

Další oblíbenou akcí především u dětí je mikulášská nadílka, na kterou se těší snad všichni žáci 1. stupně. Žáci 2. stupně dávají přednost zábavné vánoční besídce, na kterou také přispívá drobnou finanční částkou Nadační fond.

Nadační fond se také podílí na oslavách Dne dětí, a to formou her, soutěží a sladkou odměnou. Veškeré jmenované akce se málokdy obejdou bez finančních či věcných příspěvků našich sponzorů. Děkujeme Vám všem, kteří jste jakoukoli formou přispěli  Nadačnímu fondu a věřte, že veškeré finanční  i věcné dary jsou použity ve prospěch žáků naší školy. (Kulturní, sportovní, společenské události, exkurze, odměny, startovné, atd.)

Schválený rozpočet naší školy na rok 2018 je v sekci Úřední deska.

-----------------------

Vážení rodiče,

od 1. 9. 2017 dochází v naší škole ke změně školního psychologa. Bližší informace naleznete v sekci Školní psycholog.