1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Rozvrh hodin

 

 

1.A 2.A 3.A 4.A 5.A 6.A 7.A 8.A 9.A
1.B 2.B 3.B 4.B 5.B 6.B 7.B 8.B 9.B

 

 

ROZVRH HODIN 1.A

Třídní učitel: Mgr. Marie Deptová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M PRV ČJ        
Úterý TV TV M ČJ        
Středa ČJ M HV ČJ        
Čtvrtek ČJ M ČJ SPV       
Pátek ČJ PRV VV ČJ        

 

ROZVRH HODIN 1.B

Třídní učitel: Mgr. Marie Hermová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M ČJ        
Úterý TV TV M ČJ        
Středa ČJ M PRV ČJ        
Čtvrtek ČJ M VV ČJ SPV       
Pátek ČJ PRV HV ČJ        

 

ROZVRH HODIN 2.A

Třídní učitel: Mgr. Jana Sýkorová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M ČJ VV      
Úterý ČJ M PRV ČJ        
Středa ČJ M ČJ HV SPV      
Čtvrtek ČJ M PRV ČJ        
Pátek M ČJ TV TV ČJ       

 

ROZVRH HODIN 2.B

Třídní učitel: Mgr. Veronika Pečivová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M ČJ PRV  SPV      
Úterý ČJ M ČJ HV          
Středa ČJ M TV TV  ČJ      
Čtvrtek ČJ M PRV ČJ      
Pátek ČJ M ČJ VV        


  

ROZVRH HODIN 3.A

Třídní učitel: Mgr. Blanka Sekulová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ AJ VV M SPV      
Úterý ČJ M PRV ČJ ČJ      
Středa ČJ HV M PRV AJ      
Čtvrtek TV TV ČJ M ČJ      
Pátek ČJ AJ M PRV      

 

ROZVRH HODIN 3.B

Třídní učitel: Mgr. Ivana Besedová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M PRV ČJ      
Úterý ČJ AJ ČJ M SpV      
Středa ČJ M AJ PRV ČJ      
Čtvrtek TV TV M ČJ AJ      
Pátek VV M PRV HV ČJ      

 

ROZVRH HODIN 4.A

Třídní učitel: Mgr. Eva Pavlíková

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí AJ M INF ČJ SPV    
Úterý AJ ČJ M VL      
Středa ČJ VV VV M ČJ      
Čtvrtek HV M ČJ VL ČJ     
Pátek M AJ TV TV ČJ      

 

ROZVRH HODIN 4.B

Třídní učitel: Mgr. Jarmila Krůpová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí AJ  ČJ INF M    SPV    
Úterý HV AJ  M  VL ČJ  ČJ    
Středa  ČJ M TV TV      
Čtvrtek  ČJ M AJ ČJ      
Pátek  ČJ M VL  VV VV      

 

ROZVRH HODIN 5.A

Třídní učitel:Mgr. Petra Viktoříková

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M TV TV AJ      
Úterý AJ ČJ M VV VV    
Středa ČJ M AJ HV VL      
Čtvrtek ČJ M AJ ČJ SPV 
   
Pátek ČJ VL ČJ M      

 

ROZVRH HODIN 5.B

Třídní učitel: Mgr. Anna Mairingerová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí M
VL AJ ČJ      
Úterý ČJ AJ M TV TV    
Středa HV AJ ČJ M ČJ      
Čtvrtek ČJ VL M VV VV SPV     
Pátek ČJ AJ M ČJ  
   

 

ROZVRH HODIN 6.A

Třídní učitel: Mgr. Jana Křenková

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí ČJ D AJ VV VV Z      
Úterý M AJ TV TV ČJ AK      
Středa F VO ČJ M Z  
Čtvrtek M ČJ D HV F EP      
Pátek ČJ AJ INF M VZ      

 

ROZVRH HODIN 6.B

Třídní učitel: Mgr. Eva Daehnová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí M ČJ Z F VZ    AK 
Úterý ČJ HV TV TV AJ D    
Středa M Z ČJ VV VV    
Čtvrtek M INF ČJ AJ D      PČ    PČ
Pátek SV SPV ČJ M AJ    VO    

 

ROZVRH HODIN 7.A

Třídní učitel: Mgr. Veronika Kolibová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí TV TV M ČJ F D    
Úterý Z M AJ HV ČJ    
Středa AJ F ČJ M RJ/NJ      
Čtvrtek ČJ M Z D  VO    
Pátek M ČJ AJ RJ/NJ VV      VV    

 

ROZVRH HODIN 7.B

Třídní učitel: Mgr. Yvetta Hajdová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí TV TV AJ ČJ M PŘ       
Úterý M HV NJ/RJ ČJ AJ Z      
Středa ČJ M D F   SV   SPV  
Čtvrtek ČJ NJ/RJ M VV VV AJ      
Pátek VO ČJ M Z F  D      

 

ROZVRH HODIN 8.A

Třídní učitel: Mgr. Markéta Grůzová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Pondělí AJ M ČJ CH Z    D   ESV   ESV  
Úterý RJ1 M ČJ F RJ2/NJ1        
Středa ČJ M Z CH AJ  ČJ  PČ    
Čtvrtek F AJ TV TV M     VZ     
Pátek RJ2/NJ1 M VO ČJ D RJ1         

 

ROZVRH HODIN 8.B

Třídní učitel: Mgr. Libuše Pokorná

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 
Pondělí M NJ/RJ ČJ AJ CH   TV TV
Úterý Z D M ČJ F    ESV  ESV  
Středa SV SPV AJ M VZ  NJ/RJ      
Čtvrtek CH M F ČJ   PČ  PČ   
Pátek Z VO AJ/ČJ AJ/ČJ M        

 

ROZVRH HODIN 9.A

Třídní učitel: Mgr.Hana Najmanová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí RJ2 M Z AJ ČJ NJ/RJ1    VO  
Úterý M AJ ČJ D    
Středa M INF Z CH ČJ      
Čtvrtek NJ/RJ1 CH ČJ/M F D RJ2
  ESV   ESV
Pátek AJ M M/ČJ ČJ TV TV      

 

ROZVRH HODIN 9.B

Třídní učitel: Mgr. Eva Rauscherová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí RJ2 ČJ CH M D NJ/RJ1     PČ  
Úterý AJ   ČJ/M  F Z VO    SV SPV 
Středa ČJ D M AJ M/ČJ CH     ESV   ESV
Čtvrtek NJ/RJ1 ČJ AJ F M RJ2      
Pátek  ČJ INF Z M TV  TV      

 

 

Hledej

Nepřehlédněte

Dne 19. 11. proběhnou třídní schůzky a konzultace a také volby do Školské rady.   

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2019/20

zde

  

-------------------------------------- 

 

   Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 najdete na Úřední desce v sekci      O škole

 

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2019 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly