Rozvrh hodin

  • Vytisknout

 

 

1.A 2.A 3.A 4.A 5.A 6.A 7.A 8.A 9.A
1.B 2.B 3.B 4.B 5.B 6.B 7.B 8.B 9.B

 

 

ROZVRH HODIN 1.A

Třídní učitel: Mgr. Marie Deptová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M PRV ČJ        
Úterý TV TV M ČJ        
Středa ČJ M HV ČJ        
Čtvrtek ČJ M ČJ SPV       
Pátek ČJ PRV VV ČJ        

 

ROZVRH HODIN 1.B

Třídní učitel: Mgr. Marie Hermová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M ČJ        
Úterý TV TV M ČJ        
Středa ČJ M PRV ČJ        
Čtvrtek ČJ M VV ČJ SPV       
Pátek ČJ PRV HV ČJ        

 

ROZVRH HODIN 2.A

Třídní učitel: Mgr. Jana Sýkorová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M ČJ VV      
Úterý ČJ M PRV ČJ        
Středa ČJ M ČJ HV SPV      
Čtvrtek ČJ M PRV ČJ        
Pátek M ČJ TV TV ČJ       

 

ROZVRH HODIN 2.B

Třídní učitel: Mgr. Veronika Pečivová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M ČJ PRV  SPV      
Úterý ČJ M ČJ HV          
Středa ČJ M TV TV  ČJ      
Čtvrtek ČJ M PRV ČJ      
Pátek ČJ M ČJ VV        


  

ROZVRH HODIN 3.A

Třídní učitel: Mgr. Blanka Sekulová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ AJ VV M SPV      
Úterý ČJ M PRV ČJ ČJ      
Středa ČJ HV M PRV AJ      
Čtvrtek TV TV ČJ M ČJ      
Pátek ČJ AJ M PRV      

 

ROZVRH HODIN 3.B

Třídní učitel: Mgr. Ivana Besedová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M PRV ČJ      
Úterý ČJ AJ ČJ M SpV      
Středa ČJ M AJ PRV ČJ      
Čtvrtek TV TV M ČJ AJ      
Pátek VV M PRV HV ČJ      

 

ROZVRH HODIN 4.A

Třídní učitel: Mgr. Eva Pavlíková

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí AJ M INF ČJ SPV    
Úterý AJ ČJ M VL      
Středa ČJ VV VV M ČJ      
Čtvrtek HV M ČJ VL ČJ     
Pátek M AJ TV TV ČJ      

 

ROZVRH HODIN 4.B

Třídní učitel: Mgr. Jarmila Krůpová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí AJ  ČJ INF M    SPV    
Úterý HV AJ  M  VL ČJ  ČJ    
Středa  ČJ M TV TV      
Čtvrtek  ČJ M AJ ČJ      
Pátek  ČJ M VL  VV VV      

 

ROZVRH HODIN 5.A

Třídní učitel:Mgr. Petra Viktoříková

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí ČJ M TV TV AJ      
Úterý AJ ČJ M VV VV    
Středa ČJ M AJ HV VL      
Čtvrtek ČJ M AJ ČJ SPV 
   
Pátek ČJ VL ČJ M      

 

ROZVRH HODIN 5.B

Třídní učitel: Mgr. Anna Mairingerová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí M
VL AJ ČJ      
Úterý ČJ AJ M TV TV    
Středa HV AJ ČJ M ČJ      
Čtvrtek ČJ VL M VV VV SPV     
Pátek ČJ AJ M ČJ  
   

 

ROZVRH HODIN 6.A

Třídní učitel: Mgr. Jana Křenková

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí ČJ D AJ VV VV Z      
Úterý M AJ TV TV ČJ AK      
Středa F VO ČJ M Z  
Čtvrtek M ČJ D HV F EP      
Pátek ČJ AJ INF M VZ      

 

ROZVRH HODIN 6.B

Třídní učitel: Mgr. Eva Daehnová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí M ČJ Z F VZ    AK 
Úterý ČJ HV TV TV AJ D    
Středa M Z ČJ VV VV    
Čtvrtek M INF ČJ AJ D      PČ    PČ
Pátek SV SPV ČJ M AJ    VO    

 

ROZVRH HODIN 7.A

Třídní učitel: Mgr. Veronika Kolibová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Pondělí TV TV M ČJ F D    
Úterý Z M AJ HV ČJ    
Středa AJ F ČJ M RJ/NJ      
Čtvrtek ČJ M Z D  VO    
Pátek M ČJ AJ RJ/NJ VV      VV    

 

ROZVRH HODIN 7.B

Třídní učitel: Mgr. Yvetta Hajdová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí TV TV AJ ČJ M PŘ       
Úterý M HV NJ/RJ ČJ AJ Z      
Středa ČJ M D F   SV   SPV  
Čtvrtek ČJ NJ/RJ M VV VV AJ      
Pátek VO ČJ M Z F  D      

 

ROZVRH HODIN 8.A

Třídní učitel: Mgr. Markéta Grůzová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Pondělí AJ M ČJ CH Z    D   ESV   ESV  
Úterý RJ1 M ČJ F RJ2/NJ1        
Středa ČJ M Z CH AJ  ČJ  PČ    
Čtvrtek F AJ TV TV M     VZ     
Pátek RJ2/NJ1 M VO ČJ D RJ1         

 

ROZVRH HODIN 8.B

Třídní učitel: Mgr. Libuše Pokorná

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 
Pondělí M NJ/RJ ČJ AJ CH   TV TV
Úterý Z D M ČJ F    ESV  ESV  
Středa SV SPV AJ M VZ  NJ/RJ      
Čtvrtek CH M F ČJ   PČ  PČ   
Pátek Z VO AJ/ČJ AJ/ČJ M        

 

ROZVRH HODIN 9.A

Třídní učitel: Mgr.Hana Najmanová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí RJ2 M Z AJ ČJ NJ/RJ1    VO  
Úterý M AJ ČJ D    
Středa M INF Z CH ČJ      
Čtvrtek NJ/RJ1 CH ČJ/M F D RJ2
  ESV   ESV
Pátek AJ M M/ČJ ČJ TV TV      

 

ROZVRH HODIN 9.B

Třídní učitel: Mgr. Eva Rauscherová

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí RJ2 ČJ CH M D NJ/RJ1     PČ  
Úterý AJ   ČJ/M  F Z VO    SV SPV 
Středa ČJ D M AJ M/ČJ CH     ESV   ESV
Čtvrtek NJ/RJ1 ČJ AJ F M RJ2      
Pátek  ČJ INF Z M TV  TV